Numery telefonów: Ks. Proboszcz – 789 177 422, Ks. Wikariusz – 780 124 819.

IV Niedziela Wielkiego Postu

19 marca 2023 r.

1. Dziękujemy Ks. Mariuszowi za przeprowadzenie rekolekcji.
  2. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszki ofiar na KRZ. Bóg zapłać!
  3. Jutro obchodzić będziemy przeniesioną uroczystość Św. Józefa. Msze św. o godz. 7:00 i 17:00.
  4. W sobotę przypadnie uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 8:00, 9:30 i 17:00. Na wieczornej Mszy św. będzie możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  5. Za tydzień zmiana czasu na letni.
  6. Chorych i niedołężnych odwiedzimy w sobotę, 1 kwietnia. Prosimy zgłaszać adresy w zakrystii lub telefonicznie Ks. Konradowi.
  7. Droga Krzyżowa ulicami Werbkowic jest planowana na 31 marca.
  8. Ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego możemy składać do skarbonki umieszczonej na filarze. Skrzynka na jałmużnę jest ustawiona na stoliku w środku kościoła.
  9. Bóg zapłać za bezimienną ofiarę 200 zł na Kościół. KR MB Hetmanki złożyło ofiarę 200 zł na kwiaty do grobu Pańskiego. Na ten sam cel KR Św. Faustyny złożyło 160 zł. KR MB Bolesnej ofiarowało 230 zł na kwiaty i 100 zł na misje.
  10. Ks. Rafał Łukiewicz, Wikariusz Par. Opatrzności Bożej w Zamościu, organizuje pielgrzymkę do Mdjugorje, połączoną ze zwiedzaniem atrakcyjnych miejsc, w dniach: 15 – 22 kwietnia. Szczegółowe informacje można przeczytać na tablicy ogłoszeń lub uzyskać w naszej kancelarii. Ks. Tomasz Szady, Wikariusz Par. Ducha Świętego w Hrubieszowie, organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej.
  11. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. 3 Maja za prace porządkowe oraz ofiarę 100 zł na kwiaty. Prosimy mieszkańców ul. Kolejowej o podjęcie tych zadań w sobotę, o godz. 7:30.
  12. Zachęcamy do lektury tygodnika „Niedziela”. W zakrystii możemy zaopatrzyć się w czekoladowe baranki i świece na stół wielkanocny.