Numery telefonów: Ks. Proboszcz – 789 177 422, Ks. Wikariusz – 780 124 819.

IV Niedziela Wielkanocy

21 kwietnia 2024 r.

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać O. Sylwestrowi za towarzyszenie nam przez całą niedzielę oraz przygotowanie nas do misji św.
  2. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza motywuje nas do modlitwy o święte i liczne powołania kapłańskie i zakonne.
  3. We wtorek przypadnie uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski., a we czwartek święto św. Marka Ewangelisty.
  4. Na wiosnę prosimy Pana Boga o błogosławieństwo w pracach polowych, korzystną pogodę i o obfite plony w tym roku. Doświadczenie minionych lat skłania nas do ułożenia grafiku poświecenia pól w jednym tygodniu na początku maja, ze względu na owady, które bardzo przeszkadzają i zniechęcają do udziału we Mszy św. Ponadto, w tym roku będziemy zajęci misjami św. Aby obrzędy poświęcenia nie przeciągały się do końca czerwca, zorganizujemy je na przełomie kwietnia i maja. Błogosławieństwo pól w Werbkowicach będzie w najbliższą niedzielę po Mszy św. w kościółku, w Wilkowie będzie w następny poniedziałek, 29 kwietnia, w Kolonii Wilków we wtorek, 30 kwietnia, w Łysej Górze w środę, 1 maja, w Strzyżowcu we czwartek, 2 maja, w Terebińcu w piątek, 3 maja, w Alojzowie w sobotę, 4 maja. Codziennie o godz. 18:00.
  5. Prosimy o modlitwę i post w int. misji św. oraz Ojczyzny. Dzisiaj zatroszczmy się o naszą gminę biorąc udział w wyborach.
  6. W zakrystii możemy nabyć tygodnik „Niedziela” i „Promyczek dobra”.
  7. Intencje mszalne.
  8. W minionym tygodniu pochowaliśmy śp. Bożenę Wdowiak, śp. Andrzeja Krzemińskiego i śp. Henryka Czyrkę.